Котельное оборудование производства СТАНКИНПРОМ - Ваш комфорт и уют!

Котельное оборудование производства СТАНКИНПРОМ - Ваш комфорт и уют!
Увеличить:Котельное оборудование производства СТАНКИНПРОМ - Ваш комфорт и уют! увеличить

ПрАТ"Інститут Укроргверстатінпром" - сучасний інженерно-виробничий центр, який проектує і виготовляє найширшу номенклатуру енергозберігаючого котельного обладнання.
 
  Необхідність забезпечення життєдіяльності населення в умовах жорсткої економії енергоресурсів вимагає нових шляхів підвищення ефективності виробництва теплової енергії і, в першу чергу, енергозбереження.
     Сьогодні ми виготовляємо:
• Котли газові побутові «Рубін» потужністю від 8 до 99 кВт. Призначені для роботи в автономних системах опалення та гарячого водопостачання житлових будинків, дач, котеджів площею до 1000 м². Ці котли відрізняє оригінальна конструкція теплообмінника, камери згоряння в поєднанні з високою тепловою ефективністю і компактністю. Котли стійкі до корозії і зручні в обслуговуванні.
• Апарати опалювальні газові водогрійні «Рубін Плюс» потужністю від 8 до 24 кВт. Випускаються в підлоговому варіанті, енергонезалежні, що особливо важливо в умовах подачі електроенергії з перебоями.
•  Дров'яні піролізні котли «Рубін-Д» потужністю від 16 до 75 кВт. В цих котлах горять не тільки самі дрова, але і деревний газ, що виділяється з них під впливом високої температури. Деревний газ, змішуючись з повітрям в керамічній форсунці, згорає і виділяє тепло для нагріву всієї опалювальної системи.
•   Котли твердопаливні водогрійні «Рубін - У» потужністю від 30 до 500 кВт. Призначені для спалювання кам'яного вугілля, дров, деревних відходів, паливних брикетів та інших видів кускового палива. Застосовуються для опалення житлових, громадських і виробничих приміщень за відсутності газопостачання або при економічній неефективності застосування газу.
•  Водогрійні жаротрубні газові котли «Топаз» потужністю від 100 до 3500 кВт. Призначені для опалення комунальних будівель , промислових і сільськогосподарських об'єктів.Котел "Топаз" виготовляється з технічної документації італійської фірми Ecoflam і оснащується її блоковими дуттьовими пальниками , має двухходовой або триходовий теплообмінник , причому топкова камера розташовується усередині резервуара котла , що забезпечує високий ККД. Котел комплектується передніми дверима,  виготовленими із застосуванням супержаропрочного бетону. Блок управління котлом забезпечує автоматичне підтримання режиму роботи котла і повну його безпеку.
•  Котельні модульні і капітальні від 200  до 30 000 кВт «під ключ».Ці котельні дозволяють в найкоротші терміни і з мінімальними витратами здійснювати переклад різних об'єктів з централізованого опалення на квартальне , а також забезпечити теплом знову споруджувані об'єкти , розташовані далеко від існуючих тепломереж. Котельні не вимагають постійної присутності оператора , т.к. повністю автоматизовані і працюють за заздалегідь заданою програмою з урахуванням температури навколишнього середовища , часу доби та інших параметрів. Також ми виконуємо роботи з модернізації старих котелень.
ПрАТ «Інститут Укроргверстатінпром», як генеральний проектувальник і генеральний підрядник виконав роботи з переведення міста Первомайський Харківської області (населення 32 тис. чол.)на теплопостачання від квартальних котелень. Раніше місто Первомайський забезпечувалось теплом від ТЕЦ хімічного комбінату по теплотрасі довжиною більше 6 км. Проте стан теплотраси ,  а також економічне становище комбінату не дозволяли  якісно  постачати  тепло місто піддавалось постійному ризику залишитися без теплопостачання взагалі. Нами було виконано будівництво і проведений монтаж 12 квартальних котелень загальною потужністю 87 МВт. П'ять котелень потужністю 10,5...21,0 МВт ( з обладнанням для гарячого водопостачання) розміщені у реконструйованих приміщеннях теплорозподільчих пунктів, інші сім модульних котелень УКТМ потужністю 0,7...10,5 МВт виготовлені нами і поставлені в заводській готовності. Всі котельні обладнані високоефективними ( ККД не менше 94 %) котлами нашого виробництва і повністю автоматизовані. Шість модульних котелень працюють без постійної присутності персоналу . Всі котельні пов'язані з центральним диспетчерським пультом, на який передається інформація про стан всіх систем котелень.
  Аналогічна робота виконана в смт . Краснопавлівка Лозівського району , де нами побудовані три квартальних котелень загальною потужністю 11,9 МВт.
 Розроблено проект реконструкції системи теплопостачання м.Лозова Харківської області, яким передбачено будівництво 9 квартальних котелень загальною потужністю 80,4 МВт.
 В даний час понад 100 наших котелень різної продуктивності працюють по всій території України і стран СНГ.
За наявними даними від провадження та використання котельних виробництва Станкінпром економія становить:
- По газу до 47 % і дорівнює 400 , млн.м³ ;
- По електроенергії від 67 до 80 % і становить 140,23 млн.кВт.
  Термін окупності - від 2 до 3,5 років.

Ми виробляємо
      КРАЩЕ обладнання
            для КРАЩИХ!

 Україна, м. Харків
       +38 (057) 732 93 29
       +38 (057) 732 98 40
       +38 (067) 575 15 95
  stankinprom@gmail.com
 www.stankinprom.com.ua Источник: http://www.stankinprom.com.ua/
Просмотров: 964
2014-01-16 15:05:07


Похожие новости

НОВЫЕ ЦЕНЫ на НОВЫЕ СЕРИИ промышленных сушильных камер GEFEST
НОВЫЕ ЦЕНЫ на НОВЫЕ СЕРИИ промышленных сушильных камер GEFEST
Увеличить:НОВЫЕ ЦЕНЫ на НОВЫЕ СЕРИИ промышленных сушильных камер GEFEST увеличить
Широкий ассортимент высокоэффективных промышленных сушильных камер для разных потребностей и в разной ценовой категории. Предоставляем современную технологию качественной сушки древесины, недоступную промышленным камерам других производителей, оказываем полную технологическую поддержку нашим заказчикам и обучаем персонал специальным методам работы с камерами — Вам не придется, из-за своих ошибок, терять собственные деньги! Сушильные камеры GEFEST обеспечивают: + бездефектную сушку пиломат. . .
2019-01-10 14:26:11
Полиграф Rubicon получил металлический корпус
Полиграф Rubicon получил металлический корпус
Увеличить:Полиграф Rubicon получил металлический корпус увеличить
Украинский производитель полиграфов Rubicon с августа 2018-ого года оборудует свою продукцию высокотехнологическими металлическими корпусами, на которые возложены важные функции по защите устройства. Корпус детектора лжи из металла направлен на устранение влияния электромагнитных помех на показатели устройства. С каждым днем окружающих нас электромагнитных помех становится всё больше и больше. В их число входят Wi-fi сети, GSM, радио и Bluetooth. К тому же их интенсивность увеличивается так, что. . .
2018-08-29 00:44:40
Силиконовые уплотнители, силиконовые профили
Силиконовые уплотнители, силиконовые профили
Увеличить:Силиконовые уплотнители, силиконовые профили увеличить
 Силиконовые уплотнители, силиконовые профили   Область применения силиконовых уплотнителей:   Термостойкие уплотнители в хлебопекарных печах, коптильных, расстойных и сушильных шкафах   Морозостойкие уплотнители для холодильных и морозильных камер   Универсальные уплотнители для окон, дверей, иллюминаторов, люков в машино- и судостроении   Применяют в качестве изоляции и герметизации тепло- и газовыводящего оборудования   В силу . . .
2018-02-22 13:48:54