Котельное оборудование производства СТАНКИНПРОМ - Ваш комфорт и уют!

Котельное оборудование производства СТАНКИНПРОМ - Ваш комфорт и уют!
Увеличить:Котельное оборудование производства СТАНКИНПРОМ - Ваш комфорт и уют! увеличить

ПрАТ"Інститут Укроргверстатінпром" - сучасний інженерно-виробничий центр, який проектує і виготовляє найширшу номенклатуру енергозберігаючого котельного обладнання.
 
  Необхідність забезпечення життєдіяльності населення в умовах жорсткої економії енергоресурсів вимагає нових шляхів підвищення ефективності виробництва теплової енергії і, в першу чергу, енергозбереження.
     Сьогодні ми виготовляємо:
• Котли газові побутові «Рубін» потужністю від 8 до 99 кВт. Призначені для роботи в автономних системах опалення та гарячого водопостачання житлових будинків, дач, котеджів площею до 1000 м². Ці котли відрізняє оригінальна конструкція теплообмінника, камери згоряння в поєднанні з високою тепловою ефективністю і компактністю. Котли стійкі до корозії і зручні в обслуговуванні.
• Апарати опалювальні газові водогрійні «Рубін Плюс» потужністю від 8 до 24 кВт. Випускаються в підлоговому варіанті, енергонезалежні, що особливо важливо в умовах подачі електроенергії з перебоями.
•  Дров'яні піролізні котли «Рубін-Д» потужністю від 16 до 75 кВт. В цих котлах горять не тільки самі дрова, але і деревний газ, що виділяється з них під впливом високої температури. Деревний газ, змішуючись з повітрям в керамічній форсунці, згорає і виділяє тепло для нагріву всієї опалювальної системи.
•   Котли твердопаливні водогрійні «Рубін - У» потужністю від 30 до 500 кВт. Призначені для спалювання кам'яного вугілля, дров, деревних відходів, паливних брикетів та інших видів кускового палива. Застосовуються для опалення житлових, громадських і виробничих приміщень за відсутності газопостачання або при економічній неефективності застосування газу.
•  Водогрійні жаротрубні газові котли «Топаз» потужністю від 100 до 3500 кВт. Призначені для опалення комунальних будівель , промислових і сільськогосподарських об'єктів.Котел "Топаз" виготовляється з технічної документації італійської фірми Ecoflam і оснащується її блоковими дуттьовими пальниками , має двухходовой або триходовий теплообмінник , причому топкова камера розташовується усередині резервуара котла , що забезпечує високий ККД. Котел комплектується передніми дверима,  виготовленими із застосуванням супержаропрочного бетону. Блок управління котлом забезпечує автоматичне підтримання режиму роботи котла і повну його безпеку.
•  Котельні модульні і капітальні від 200  до 30 000 кВт «під ключ».Ці котельні дозволяють в найкоротші терміни і з мінімальними витратами здійснювати переклад різних об'єктів з централізованого опалення на квартальне , а також забезпечити теплом знову споруджувані об'єкти , розташовані далеко від існуючих тепломереж. Котельні не вимагають постійної присутності оператора , т.к. повністю автоматизовані і працюють за заздалегідь заданою програмою з урахуванням температури навколишнього середовища , часу доби та інших параметрів. Також ми виконуємо роботи з модернізації старих котелень.
ПрАТ «Інститут Укроргверстатінпром», як генеральний проектувальник і генеральний підрядник виконав роботи з переведення міста Первомайський Харківської області (населення 32 тис. чол.)на теплопостачання від квартальних котелень. Раніше місто Первомайський забезпечувалось теплом від ТЕЦ хімічного комбінату по теплотрасі довжиною більше 6 км. Проте стан теплотраси ,  а також економічне становище комбінату не дозволяли  якісно  постачати  тепло місто піддавалось постійному ризику залишитися без теплопостачання взагалі. Нами було виконано будівництво і проведений монтаж 12 квартальних котелень загальною потужністю 87 МВт. П'ять котелень потужністю 10,5...21,0 МВт ( з обладнанням для гарячого водопостачання) розміщені у реконструйованих приміщеннях теплорозподільчих пунктів, інші сім модульних котелень УКТМ потужністю 0,7...10,5 МВт виготовлені нами і поставлені в заводській готовності. Всі котельні обладнані високоефективними ( ККД не менше 94 %) котлами нашого виробництва і повністю автоматизовані. Шість модульних котелень працюють без постійної присутності персоналу . Всі котельні пов'язані з центральним диспетчерським пультом, на який передається інформація про стан всіх систем котелень.
  Аналогічна робота виконана в смт . Краснопавлівка Лозівського району , де нами побудовані три квартальних котелень загальною потужністю 11,9 МВт.
 Розроблено проект реконструкції системи теплопостачання м.Лозова Харківської області, яким передбачено будівництво 9 квартальних котелень загальною потужністю 80,4 МВт.
 В даний час понад 100 наших котелень різної продуктивності працюють по всій території України і стран СНГ.
За наявними даними від провадження та використання котельних виробництва Станкінпром економія становить:
- По газу до 47 % і дорівнює 400 , млн.м³ ;
- По електроенергії від 67 до 80 % і становить 140,23 млн.кВт.
  Термін окупності - від 2 до 3,5 років.

Ми виробляємо
      КРАЩЕ обладнання
            для КРАЩИХ!

 Україна, м. Харків
       +38 (057) 732 93 29
       +38 (057) 732 98 40
       +38 (067) 575 15 95
  stankinprom@gmail.com
 www.stankinprom.com.ua Источник: http://www.stankinprom.com.ua/
Просмотров: 863
2014-01-16 15:05:07


Похожие новости

Гарантии качества продукции «Никас Фуд Украина»
Гарантии качества продукции «Никас Фуд Украина»
Увеличить:Гарантии качества продукции «Никас Фуд Украина» увеличить
Гарантии качества продукции «Никас Фуд Украина» - Производимое нами оборудование для пищевой промышленности выполняется только из нержавеющей стали AISI 304, котороя содержит в себе большое количество хрома и не окисляется при контакте с пищевыми продуктами.- К оборудованию которое поставляется заказчику, прилаются паспорта к каждому из них, в которых четко указываются технические параметры и характеристики оборудования.- Мы даем годовую гарантию на наше оборудование, а по истеч. . .
2017-11-08 11:06:42
Видеокамера FrontRow – очередная новинка Ubiquiti
Инженеры компании Ubiquiti не перестают удивлять своими новыми разработками и презентациями своей продукции. На этот раз у многих удивление вызвала видеокамера FrontRow, которая позволяет владельцу снимать и в реальном времени транслировать видео. Видеокамера FrontRow производства Ubiquiti отличается небольшим размером, простым дизайном и снабжена рядом аксессуаров. По обе стороны изделия присутствуют камеры. С лицевой стороны производитель внедрил сенсорный дисплей для простого и удобного управ. . .
2017-10-11 15:40:34
Новые презентации Mikrotik с MUM 2017
Компания Mikrotik на конференции MUM 2017 продемонстрировала ряд новинок, которые направлены на повышение качества сетей. Среди представленных новинок особое внимание было нацелено на точку доступа cAP lite, коммутатор CSS326-24G-2S+RM, точки доступа SXT 6 и DynaDish 6 для диапазона частот 6 ГГц, коммутатор CRS317-1G-16S+, точку доступа wAP LTE kit, маршрутизатор hAP Mini, роутер RB1100AHx4, систему бесперебойного питания mUPS, автомобильные точки доступа LtAP Mini и LtAP, встроенные точки доступ. . .
2017-04-04 13:06:56