Лучшие зерносушилки для бизнеса

Лучшие зерносушилки для бизнеса
Увеличить:Лучшие зерносушилки для бизнеса увеличить

 Виробник ПрАТ «Інститут Укроргверстатінпром» має
20-річний стаж на ринку зернопереробної техніки.
   
   Сьогодні ми бажаємо більш детально розповісти про зерносушарку торгової марки «УКРАЇНА». При розробці зерносушарок використані останні досягнення вітчизняних і зарубіжних фірм-виробників даного обладнання . Фахівці ПрАТ «Станкинпром» виконують шефмонтаж і пусконаладку , роботи з проектування , прив'язці обладнання до будь-якої існуючої в господарстві технологічній схемі зберігання зерна.
   Ми забезпечуємо гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування зерносушарок , видачу інструкцій з експлуатації, навчання обслуговуючого персоналу .
    Наші зерносушарки успішно працюють у всіх регіонах України: Схід (Донецька, Луганська, Харківська, Полтавська обл.), Захід ( Хмельницька , Вінницька, Тернопільська обл.), Центр (Київська, Чернігівська обл.).
    Термін експлуатації «України» на сьогоднішній день досягає 8-10 років , але це не межа - зерносушарка продовжує успішно працювати і далі.
   Наші сушарки універсальні у своєму використанні і не потребують переоснащення , при переході з одного на інший вид зерна (наприклад , кукурудзи на пшеницю та інші культури). У зерносушарці реалізована технологія безперервного багатоступінчастого сушіння зерна. Суть цієї технології полягає в тому, що  вологе зерно, яке надійшло в сушарку, при своєму русі вниз по сушильним шахтам проходить послідовно кілька зон нагріву з різною температурою. Максимальна температура встановлюється у верхній зоні , куди надходить найбільш вологе і холодне зерно. При подальшому русі зерна зверху вниз температура знижується від зони до зони . Дві нижні зони можуть використовуватися як для сушіння, так і для охолодження.
    Така технологія сушки і процес охолодження , без зниження продуктивності , відбувається за один прохід, тобто зерно виходить з сушарки сухим і охолодженим. Стінки сушильних шахт виконані з перфорованої оцинкованої або нержавіючої сталі ( за бажанням Замовника ) , що забезпечує рівномірний розподіл агента сушіння по зерновому шару. Зерносушарки автоматизовані: система управління на базі промислового комп'ютера з сенсорним управлінням. На монітор комп'ютера виведена функціональна мнемосхема сушарки , де позначені всі механізми і датчики . Оператором безпосередньо на моніторі задається зернова культура , чисельні значення температури, вхідна, вихідна вологість зерна. Система автоматично відпрацьовує оптимальний режим сушіння. Для контролю вологості застосовується потоковий вологомір . На монітор також виведена інформація про поточний стан системи і аварійна сигналізація. Зерносушарки оснащені сучасними теплогенераторами . Кожна зона сушіння обладнана  власним теплогенератором , що дозволяє автоматично підтримувати заданий температурний режим у кожній зоні.  Сушарки вбудовуються в будь-яку існуючу в господарстві технологічну схему зберігання зерна.
   Зерносушарка прямоточна стаціонарна дозволяє зберегти якість зерна , виключає його перегрів і забезпечує зниження енерговитрат. Конструкція сушарки дозволяє забезпечити її доставку до місця установки , як в розібраному вигляді , так і великими монтажними блоками. Це знижує транспортні витрати, при перевезенні і значно скорочує терміни монтажу.
 Рівномірність сушіння. Завдяки особливості будови нашої зерносушарки, процес сушіння проходить дбайливо, не пересушуючи і не пошкоджуючи насіння. Рівномірний розподіл зерна по довжині сушарки забезпечується за допомогою верхнього завантажувального шнека . Його включення і виключення за сигналами двох датчиків рівня забезпечує постійний рівень зерна в сушарці, що виключає прорив агента сушіння в атмосферу і тим самим запобігає непродуктивні втрати тепла.
  Можливість реконструкції. При установці сушарок , представлених на ринку , ви можете розраховувати тільки на ту продуктивність , яка вказана в технічній документації сушарки. Використовуючи наші стаціонарні сушарки «УКРАЇНА» , якщо у вас виникне необхідність , збільшуючи кількість посівних , збільшити продуктивність сушарки , ви зможете це зробити , замовивши і доставивши конструкцію колони ще одну або декілька секцій і замінивши нагрівальну систему. Так з сушарки продуктивністю 12 т / год ( 288 т / добу по пшениці ) , ви зможете , змінивши і додавши конструкцію , отримати продуктивністю 18 т / год (432 т / добу по пшениці ) і так далі.
   Таким чином , зерносушарки «Україна» є найбільш придатними для сушіння всіх культур насіннєвого фуражного і продовольчого призначення зважаючи на їх економічної ефективності , надійності і зручності їх монтажу та експлуатації.

Ми виробляємо
      КРАЩЕ обладнання
            для КРАЩИХ!

Україна, м. Харків
       +38 (057) 732 93 29
       +38 (057) 732 98 40
       +38 (067) 575 15 95
  stankinprom@gmail.com
 www.stankinprom.com.uaИсточник: http://www.stankinprom.com.ua/
Просмотров: 1094
2014-02-03 13:58:05


Похожие новости

Благоустройство территорий в Астане
Благоустройство территорий в Астане
Увеличить:Благоустройство территорий в Астане увеличить
На сегодняшний день ландшафтный центр «Изумрудный город» является наиболее известной компанией в Астане, которая занимается предоставлением услуг в сфере ландшафтного дизайна, озеленения и благоустройства территорий.   В числе наиболее известных проектов по ландшафтным работам ландшафтного центра «Изумрудный город» числится многоквартирный дом на набережной, BI Group Deluxe 2, комплексное озеленение поселка VIP Караоткель, сад камней в Зеленом квартале и проект реко. . .
2018-07-26 13:51:21
Доступна программа конференции «Black Sea Oil Trade-2017»
Доступна  программа конференции «Black Sea Oil Trade-2017»
Увеличить:Доступна  программа конференции «Black Sea Oil Trade-2017» увеличить
Через 2 месяца в Киеве состоится ведущее событие масличного сектора Украины и Причерноморья - V Международной конференции “Black Sea Oil Trade-2017” . Конференция «Black Sea Oil Trade» традиционно объединяет  основных игроков агро рынка  на старте масличного сезона, ежегодно собирая свыше 250 делегатов из более 20 стран мира. Конференция является эффективной площадкой для коммуникации операторов рынка, обсуждения актуальных тенденций масложирового сектора Укра. . .
2017-07-21 12:14:55
Триумф Черноморского региона – как надолго?
10.04.2017   | УкрАгроКонсалт Елизавета Малышко, ведущий эксперт зернового рынка «УкрАгроКонсалт» Причерноморский регион стал наращивать свое присутствие на мировом рынке зерна еще с конца 90‑х годов. Однако в последние несколько лет роль региона стала особенно заметной. В последние четыре года доля Черноморского региона в мировом экспорте не опускалась ниже 20%, что позволяет с уверенностью говорить о триумфе Черноморского региона на мировой зе. . .
2017-04-10 14:45:32